Asystent/Asystentka Księgowości
Lubi
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
‎20 godz. temu
source : Lento.pl

Firma handlowa (branża spożywcza) na pełnej księgowości poszukuje Asystenta Księgowości. MIEJSCE PRACY : Olsztyn GŁÓWNE ZADANIA : księgowanie dokumentów (faktur zakupu, sprzedaży, kosztów, środków trwałych, amortyzacji, korekt, itp.

kontrola dokumentów pod względem formalno-rachunkowym, uzgadnianie sald, bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych, dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji oraz przestrzeganie procedur, bieżąca kontrola i analiza zapisów księgowych, wystawianie faktur sprzedaży usług, wsparcie pracy księgowości, inne prace zlecone przez przełożonego, OCZEKIWANIA : praktyczna znajomość zasad księgowości i przepisów podatkowych, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, 2-letnie doświadczenie w dziale księgowości (specjalizacja handlowa), znajomość ustawy o rachunkowości, prawa bilansowego i podatkowego, znajomość programu SYMFONIA, znajomość MS Office, umiejętność analitycznego myślenia, wykształcenie kierunkowe.

OFERUJEMY : Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, Pracę w pełnym wymiarze godzin (od poniedziałku do piątku w godz. 7 : 00 15 : 00), Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji, Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenie na życie, Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, Pracę w szybko rozwijającej się firmie.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku