Praca przy kontroli
k.jannoun@mands.pl
Zielona Góra, Lubuskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Szukasz pracy, a każdy oczekuje od Ciebie doświadczenia? Chcesz pracować, ale też mieć czas na naukę i przyjemności? A może szukasz ciekawej pracy dodatkowej?

Dobrze trafiłeś! Sam decydujesz ile pracujesz! 4 dni w miesiącu 800 zł brutto 8 dni w miesiącu 1600 zł brutto masz więcej czasu?

więcej zarobisz ;) czego oczekujemy? -komunikatywności, rzetelności, posiadania samochodu lub sprawnego przemieszczania się w terenie, podstawowej znajomości obsługi komputera i dyspozycyjności w czwartki.

co będziesz robić? -nie będziesz się nudzić! praca polega na przeprowadzaniu krótkich 2-3 minutowych kontroli z mieszkańcami wskazanego miasta co oferujemy?

 • zdalną pracę do wykonania w terenie, na umowę zlecenie, stałe zlecenia współpracy, przyjazną atmosferę i terminowe wypłaty kim jesteśmy?
 • Instytutem Badania Rynku i Opinii z 10letnią tradycją i stabilną pozycją na rynku Stale się rozwijamy, rozwijaj się z nami! Prześlij swoje CV na maila :
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku