Pracownik ochrony - Sklep
Agencja Ochrony
Piła, Wielkopolskie
5 d. temu

Poszukujemy kandydatów na stanowisku : pracownika ochrony sklepu Praca spokojna, niewymagająca dodatkowych kwalifikacji. Wymagania kluczowe : -

Niekaralność - Umiejętność pracy zespołowej - Rzetelność w wykonywaniu obowiązków W zamian oferujemy : - Stabilność zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie -

Pełne umundurowanie - Szkolenie wstępne Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu. 661-079-023 Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o umieszczenie w treści aplikacji poniższej klauzuli zgody. Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Organizację HUNTERS (HUNTERS Sp.

z o.o., Green HUNTERS Sp. z o.o. sp. k., Human HUNTERS Sp. z o.o. sp.k., Blue HUNTERS Sp. z o.o. sp. k, Zone HUNTERS Sp.

z o.o. sp.k., z siedzibą przy ul. Bukowskiej 114 w Grodzisku Wielkopolskim, 62-065 wchodzących w skład HUNTERS; dalej jako Współadministrator Danych Osobowych) w celu realizacji procesu obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Zasady Ochrony Danych Osobowych Kandydatów na Pracowników lub Współpracowników Organizacji HUNTERS dostępne są na stronie : https : / / hunters.

pl / o-firmie / rodo / W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji przez (HUNTERS Sp.

z o.o., Green HUNTERS Sp. z o.o. sp. k., Human HUNTERS Sp. z o.o. sp.k., Blue HUNTERS Sp. z o.o. sp. k, Zone HUNTERS Sp.

z o.o. sp.k., z siedzibą przy ul. Bukowskiej 114 w Grodzisku Wielkopolskim, 62-065 wchodzących w skład HUNTERS; dalej jako Współadministrator Danych Osobowych).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku