Referent administracyjny
S.Z.O.Z. Fel-Med Sp. z o.o.
Łódź, Łódzkie
5 d. temu
source : Lento.pl

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy zatrudni na stanowisko Referenta ds. Administracyjnych do pracy na recepcji w siedzibie firmy.

Zakres obowiązków m.in. : - przyjmowanie i wydawanie dokumentów koniecznych do złożenia wniosku do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego -

udzielanie informacji o zasadach przyjęć, telefonicznie, a także na miejscu - rozliczenia dokumentacji medycznej w programie mMedica -

wykonywanie bieżących zadań wynikających z zajmowanego stanowiska Prosimy o przesyłanie cv drogą elektroniczną lub osobiście do siedziby firmy : S.

Z.O.Z "FEL-MED" Sp. z o.o., Łódź, ul. Szpitalna 6 Klauzula informacyjna : 1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej FEL-

MED Sp. z o.o., ul. Szpitalna 6, 92-207 Łódź, zwany dalej Administratorem. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres felmed poczta.

fm lub za pośrednictwem powołanego przez niego Inspektora Ochrony Danych, pisząc na adres iod felmed.pl 2. Twoje dane przetwarzane są w celach związanych z procesem rekrutacji.

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy. Podanie Twoich danych jest dobrowolne.

3. Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w zakresie związanym z realizacją powyższych celów. Nie udostępniamy Twoich danych innym odbiorcom oprócz podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa lub zawartych umów.

4. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych. 5. Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne tj.

przez okres wyznaczony właściwym przepisem prawa. 6. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, zaktualizowania jak również do ograniczenia przetwarzania danych.

Zasady udostępniania dokumentacji pracowniczej zostały określone przez przepisy polskiego prawa. 7. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

8. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania*

 • Profilowanie oznacza dowolna formę zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, które polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych osoby fizycznej, w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących pracy tej osoby fizycznej, jej sytuacji ekonomicznej, zdrowia, osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, zachowania, lokalizacji lub przemieszczania się).
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku