Operator Procesu Polerowania
Hydro
PL
3 d. temu
source : EMPREGO

Opis oferty pracy : Firma Hydro, mieszcząca się w Łodzi, zajmuje się produkcją profili aluminiowych. Wraz z intensywnym rozwojem naszej firmy, poszukujemy ludzi chętnych do rozwoju i długoterminowej współpracy.

Opis stanowiska : Przygotowanie powierzchni profili aluminiowych przy pomocy maszyn polerskich oraz ocena aspektu wizualnego gotowego produktu.

Wymagania : - Umiejętność pracy w grupie- Motywacja do pracy- Chęć poznania specyfiki pracyOferujemy : - Bezpośrednie zatrudnienie-

Umowa o pracę- Wysokie wynagrodzenie powyżej 3000 zł brutto- Ubezpieczenie grupowe PZU- Karta multisport- Opieka medyczna- Medicover

Step 2
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych