Key Account Manager - Dodatki Paszowe
Ceres |Selected people in food & agri|
Kielce
1 d. temu
source : infoPraca

Nasz Klient to polska, prywatna firma z siedzibą w Olkuszu w woj. małopolskim, założona w 1988 roku. Od początku swojej działalności koncentruje się na rozwoju i produkcji nowoczesnych preparatów dla rolnictwa.

Obecnie firma jest jednym z największych producentów nawozów i biostymulatorów oraz aktywnie działa w branży produktów prozdrowotnych dla zwierząt.

Firma prowadzi sprzedaż na całym świecie i zatrudnia blisko 200 osób. Nasz Klient posiada światowej klasy dział R&D oraz nowoczesne zakłady produkcyjne zlokalizowane na południu Polski.

Firma była wielokrotnie doceniana i nagradzana za innowacyjne i zrównoważone portfolio produktów oraz przedsiębiorczość.

Firma działa w branży hodowli zwierząt jako producent wysokiej jakości dodatków paszowych (stymulatory, probiotyki, preparaty mineralno-witaminowe, ekstrakty roślinne, zakwaszacze, chelaty paszowe) dla drobiu, trzody chlewnej i bydła.

W celu sprzedaży, rozwoju sprzedaży i promowania portfolio wśród wytwórni pasz i większych integratorów w Polsce, Nasz Klient poszukuje obecnie entuzjastycznego Key Account Managera z doskonałą siecią kontaktów i doświadczeniem b2b w branży paszowej.

Rola

Rozwój i zarządzanie sprzedażą dodatków paszowych z portfolio firmy w Polsce.

 • Rozwijasz, zarządzasz i monitorujesz wszystkie działania handlowe związane z portfolio dodatków paszowych, we współpracy z zespołem hodowlanym (oraz działem R&D).
 • Budujesz partnerskie relacje z kluczowymi klientami (producenci pasz i premiksów, duże przedsiębiorstwa hodowlane i integratorzy).
 • Nawiązujesz i utrzymujesz relacje z nowymi klientami, analizujesz ich potrzeby oraz aktywnie promujesz produkty i usługi firmy.
 • Przygotowujesz i wdrażasz plan sprzedaży i strategię rozwoju produktów w celu zdobycia udziału w rynku i zwiększenia zysków firmy.
 • Aktywnie analizujesz branżę paszową, rozpoznajesz i przewidujesz trendy rynkowe oraz reagujesz na pojawiające się okazje i możliwości.
 • Tworzysz i utrzymujesz konstruktywne relacje z organizacjami, stowarzyszeniami i odpowiednimi jednostkami władzy i administracji państwowej.
 • Jesteś na bieżąco ze wszystkimi regulacjami prawnymi dotyczącymi sektora paszowego.
 • Jako Key Account Manager blisko współpracujesz i raportujesz do Dyrektora Sprzedaży firmy.
 • Profil

  Przedsiębiorczy specjalista żywienia zwierząt z doskonałymi umiejętnościami sprzedaży b2b.

  Wymagania

 • Wyższe wykształcenie (Zootechnika, Weterynaria, Żywienie zwierząt, Produkcja pasz lub pokrewne)
 • Min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży b2b w sektorze paszowym (drób lub trzoda chlewna) lub w innej roli w branży (żywieniowiec, technolog produkcji, zakup komponentów paszowych).
 • Znajomość j. angielskiego mile widziana.
 • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych.
 • Kompetencje

 • Zdolność do samodzielnej i systematycznej pracy, doskonałe umiejętności w zakresie rozwoju rynkowego.
 • Zespołowy duch, chęć do dzielenia się wiedzą, nastawienie na realizację celów.
 • Umiejętność pozyskiwania jakościowych leadów sprzedażowych i przeprowadzenia procesu sprzedaży od a do z.
 • Elastyczne i otwarte podejście, dążenie do przewyższenia oczekiwań klientów.
 • Miejsce pracy

  Home office i częste podróże służbowe na terenie Polski.

  Oferta

  Nasz Klient oferuje stanowisko w firmie o wysokiej kulturze, wartościach oraz atmosferze pracy, dające możliwość bycia twarzą portfolio innowacyjnych i zrównoważonych dodatków paszowych w Polsce.

  Pełniąc rolę Key Account Managera, dostaniesz dużą autonomię w rozwijaniu i wdrażaniu pomysłów na zwiększenie udziału firmy w rynku.

  Firma oferuje ambitną pozycję w rozwijającej się (międzynarodowej) organizacji oraz konkurencyjny rynkowo pakiet wynagrodzeń (w tym laptop, smartfon, samochód służbowy oraz inne dodatki, takie jak ubezpieczenie zdrowotne i grupowe, rozszerzony pakiet socjalny).

  Firma zapewni Ci wszystkie narzędzia, aby stać się wiarygodnym partnerem dla Twoich klientów i umożliwi dalsze kontynuowanie rozwoju zawodowego i osobistego.

  Aplikacja

  Nasz Klient zlecił rekrutację i selekcję na stanowisko Key Account Manager - Dodatki Paszowe wyłącznie firmie CeresRecruitment Polska.

  Więcej informacji odnośnie firmy znajdziesz na stronie www.ceresrecruitment.pl. Zapraszamy do złożenia aplikacji oraz kontaktu z Koen Lecluyse pod nr (+48 696) 307 999 lub Bartek Soboński pod nr (+48 796) 826 363.

  CeresRecruitment to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowiska w branży rolno-spożywczej, ukierunkowana na inżynierów i magistrów.

  CeresRecruitment posiada biura w Holandii, Niemczech, Belgii i Polsce. Obszary rynku firmy to : Technologia i Przetwórstwo Żywności, Przemysł Spożywczy, Rolnictwo, Ogrodnictwo, Warzywnictwo, Sadownictwo, Sprzedaż detaliczna i hurtowa, Żywienie i Hodowla Zwierząt, Zootechnika i Weterynaria, Chemia Rolna (środki ochrony roślin - nawozy - nasiona), Rolnictwo i Produkcja Ekologiczna, FMCG, Doradztwo Techniczne i Handlowe.

  Ceres specjalizuje się w wyszukiwaniu pracowników na stanowiska : Dyrektor Generalny, Dyrektor Wykonawyczy, Dyrektor Finansowy, Dyrektor Operacyjny, Kierownik Sprzedaży i Marketingu, Kierownik HR (HRM), Kierownik Produkcji, Kierownik Projektu, Specjalista ds.

  Zapewnienia / Kontroli Jakości (QA / QESH), Specjalista ds. Logistyki (Łańcucha Dostaw), Specjalista ds. Zakupów i Zamówień, Trader, Handlowiec, Kupiec, Doradca Żywieniowy / Specjalista ds.

  Żywienia, Agronom, Technolog Żywności / Produkcji Pasz, Inżynier Procesu, Specjalista ds. Badań i Rozwoju (R&D).

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku