Traffic Specialist / Analityk Techniczny
TAP.TALENT
Warszawa, Polska
5 d. temu
source : Jobs.pl

Zadania, które na Ciebie czekają to :

  • wprowadzanie, monitoring, optymalizacja kampanii reklamowych (Google Campaign Manager, Adform),
  • monitorowanie dziennej wydajności kampanii,
  • raportowanie realizacji celów kampanii,
  • raportowanie i analiza kampanii reklamowych w Internecie,
  • testowanie funkcjonalności Adservera, wdrażanie nowych rozwiązań oraz automatyzacja raportowania przy współpracy z jednostką produktową, domem mediowym,
  • implementacja kodów trackingowych,
  • współpraca z Klientami i Wydawcami w zakresie emisji reklam i optymalizacji i integracji kampanii.
  • To oferta dla Ciebie, jeśli :

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • masz umiejętność analitycznego myślenia,
  • znasz Google Analytics, Google Tag Manager, Adserver,
  • znasz HTMLa (a także js, php) w stopniu średniozaawansowanym,
  • łatwo analizujesz dane liczbowe oraz wyniki badań marketingowych,
  • biegle obsługujesz w programy MS Excel i MS Access,
  • znasz relacyjne bazy danych oraz posiadasz znajomość języka SQL w stopniu średniozaawansowanym,
  • umiesz radzić sobie z dużą ilością danych,
  • jesteś komunikatywny oraz masz wysokie umiejętności interpersonalne,
  • posiadasz umiejętność samodzielnej pracy przy realizacji postawionych zadań,
  • umiesz pracować pod wpływem stresu,
  • znasz język angielski w stopniu bardzo dobrym,
  • jesteś dokładny, staranny i zaangażowany.
  • Oferujemy :

  • Udział w jednym z najciekawszych projektów branży online zarówno w Polsce jak i w skali globalnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze reklamy internetowej
  • Samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju w kierunku roli Team Leadera
  • Ciągły rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji, dostęp do bogatej oferty szkoleń kompetencyjnych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Zgłoś tę pracę