Pracownik magazynowy - tryb dzienny
SOD-JANISZEWSKI
Warszawa, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Pracownik magazynowy tryb dzienny U W A G A ! ! ! Aplikacje bez klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Branża : SPOŻYWCZA Tryb pracy : STACJONARNY Wymiar pracy : ETAT Forma zatrudnienia : UMOWA O PRACĘ Lokalizacja : Warszawa, Ząbki, Lublin, Gdańsk, Katowice, Poznań Praca zdalna : NIE Miejsce pracy dostosowane dla osób poruszających się na wózku : NIE Agencja Zatrudnienia SOD-Janiszewski w ramach projektu TASMAN by SOD skierowanego do osób z niepełnosprawnościami, poszukuje pracownika na stanowisko : Pracownik magazynowy tryb dzienny Do Twoich obowiązków będzie należało : - wystawianie towaru na halę sprzedaży, zgodnie z obowiązującymi zasadami FEFO (first expired first out), - przesypywanie towarów dostarczanych w kartonach od dostawców do pojemników, - sprawdzanie poprawności rozmieszczenia towaru na hali sprzedaży, - sprawdzanie poprawności umiejscowienia cen towarowych, - kompletowanie towaru, - dbanie o porządek w obszarze swojego miejsca pracy, - dbanie o powierzone mienie.

Oferujemy : - umowę o pracę, - miłą atmosferę w pracy, - możliwość rozwoju, - wynagrodzenie : podstawa 2600 + premia uznaniowa do 4800 zł brutto Jeśli : - jesteś punktualny, - sumienność to Twoja mocna strona, - masz chęci do pracy, - jesteś zorganizowana / ny.

Wyślij swoje zgłoszenie bezpośrednio na adres Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń : 661 661 275 PAMIĘTAJ O DODANIU KLAUZULI W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następujących klauzuli w swoim CV : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby obecnych rekrutacji prowadzonych przez SOD Paweł Janiszewski, ul.

Rudnickiego 8a / 3, 01-858 Warszawa, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) oraz art. 9 ust. 2 lit a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), TAK / NIE oraz Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez SOD Paweł Janiszewski, ul.

Rudnickiego 8a / 3, 01-858 Warszawa, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). TAK / NIE

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku