Kierownik apteki- Wieluń
Apteka
Wieluń, Łódzkie
‎15 godz. temu
source : Lento.pl

Jesteś ambitny i pracowity? Szukasz nowych wyzwań i rozwoju? Sieć aptek o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni kierownika apteki w Wieluniu.

Kładziemy duży nacisk zdobywanie wiedzy, rozwój i zapewniamy dostępność do ciekawych i innowacyjnych rozwiązań w pracy z pacjentem.

Zależy nam na stworzeniu przyjaznej atmosfery pracy w zespole. Jesteś zainteresowany? Prześlij CV za pomocą sewisu. Oferujemy : - pracę w rodzinnej sieci aptek - elastyczne godziny pracy od poniedziałku do soboty - atrakcyjne wynagrodzenie - atmosferę pracy sprzyjającą dobrym relacjom w zespole Oczekiwania : - wykształcenia zgodnego z oferowanym stanowiskiem - efektywna organizacja pracy swojej oraz zespołu - budowanie trwałych relacji z pacjentami Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikacji.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku