ELEKTRYK z jęz. niemieckim-Stawka do Uzgodnienia
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
Bydgoszcz, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Zatrudnimy ELEKTRYKÓW - STABILNA PRACA, Wymagana znajomość języka niemieckiego, Aktualnie zatrudniamy blisko 400 osób na terenie Niemiec, GŁÓWNIE ELEKTRYKÓW.

Posiadamy ponad 220 aktywnych umów z Klientami co oznacza stabilność zatrudnienia, pełną legalność i terminowość wynagrodzeń.

Nasi Kontrahenci potrzebują Fachowców często w ciągu 5-7 dni, w związku z czym ważne jest dla Nas by być w stałym kontakcie ze sprawdzonymi Fachowcami, z którymi Warunki Pracy będziemy uzgadniać indywidualnie.

Od Kandydatów oczekujemy : -wykształcenie w zawodzie - mile widziane lub SEP -doświadczenie min. 4 lata, -znajomość języka niemieckiego - Wymagana w stopniu umożliwiającym komunikacje na Budowie, -własne auto - ułatwia poruszanie się na miejscu / ZAKWATEROWANIE JEST PO NASZEJ STRONIE PAMIĘTAJ !!! Z NAMI WYNAGRODZENIE OTRZYMASZ ZAWSZE NA CZAS Wybranemu Kandydatowi oferujemy : -WYNAGRODZENIE W ZALEŻNOŚCI OD KWALIFIKACJI - UZGODNIMY WSPÓLNIE SATYSFAKCJONUJĄCE WARUNKI, -różne lokalizacje zleceń, również blisko granicy, Drezno, Berlin, Lipsk, -polską umowę o pracę, -BEZPŁATNE zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy, -dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem, -możliwość otrzymania zaliczki, -dodatkowo płatne nadgodziny 25-100%, -klarowne i legalne warunki zatrudnienia , -możliwość długoterminowej współpracy, -opiekę ze strony polskiego biura, -świadczenia Kindergeld,Oferujemy : Wybranemu Kandydatowi oferujemy : -WYNAGRODZENIE W ZALEŻNOŚCI OD KWALIFIKACJI - UZGODNIMY WSPÓLNIE SATYSFAKCJONUJĄCE WARUNKI, -różne lokalizacje zleceń, również blisko granicy, Drezno, Berlin, Lipsk, -polską umowę o pracę, -BEZPŁATNE zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy, -dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem, -możliwość otrzymania zaliczki, -dodatkowo płatne nadgodziny 25-100%, -klarowne i legalne warunki zatrudnienia , -możliwość długoterminowej współpracy, -opiekę ze strony polskiego biura, -świadczenia Kindergeld,

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku