Operator maszyn
Gi Group
Bielsko-Biała, Śląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych.

Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Pracowałeś / aś jako operator maszyn? Poszukujesz zatrudnienia w dużej firmie produkcyjnej w Bielsku-Białej o dogodnej lokalizacji, która pozwoli Ci wykorzystać dotychczas zdobyte doświadczenie?

Nie czekaj - dołącz do Nas! Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : OPERATOR MASZYNNr ref. : OP / BB / 17 Miejsce pracy : Bielsko-

 • BiałaOpis stanowiska : -Zapewnienie produkcji zgodnie z obowiązującymi standardami ilościowymi i jakościowymi; -Obsługa maszyn produkcyjnych;
 • Dbałość o powierzone maszyny; -Utrzymywanie standardów 6S.Wymagania : -Wykształcenie min. zawodowe; -Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziana branża automotive);
 • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym ; -Zdolności manualne; -Umiejętność pracy w zespole.Oferujemy : -
 • Pracę w firmie o globalnym zasięgu; -Otwarte i przyjazne środowisko pracy; -Atrakcyjny system premiowania; -Możliwość korzystania z benefitów m.

  in. karty Multisport, ubezpieczenie grupowe PZU. Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres : wraz z numerem referencyjnym w temacie wiadomości.

  Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o.

  z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.

  08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.

  Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku