Konsultant ds. wdrożeń (Finanse i bankowość)
COMARCH
Kraków, Polska
4 d. temu

Dołącz do nas, jako młodszego konsultanta ds. wdrożeń w Comarch! Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osób chcących rozpocząć swoja karierę w branży IT.

Pracując z nami poznasz i zrozumiesz proces budowy i rozwoju oprogramowania dla sektora bankowo-finansowego. Staniesz się aktywnym uczestnikiem globalnego procesu digitalizacji usług finansowych.

Sprawdź ofertę i aplikuj!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne (studenci ostatnich lat studiów)
  • Podstawowa wiedza o rynkach finansowych
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane : Zainteresowania informatyczneZnajomość SQL, baz danych, narzędzi wspomagających testy biznesoweWiedza z zakresu rynku finansowego i / lub doświadczenie w pracy z instytucji finansowejZnajomość obsługi systemów finansowo-księgowych i raportowych
  • TWOJE ZADANIA

  • Udział w realizacji projektów wdrożeniowych systemów informatycznych
  • Analiza potrzeb klienta
  • Konfigurowanie danego systemu : pomoc przy dostosowywaniu systemu informatycznego do wymagań i specyfiki procesów biznesowych klientów
  • Wsparcie techniczne / merytoryczne klientów
  • Bieżąca pomoc i szkolenia w zakresie obsługi rozwiązania
  • Prowadzenie testów biznesowych
  • Przygotowanie dokumentacji nowych wydań aplikacji
  • DLA CIEBIE

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi rozwiązaniami IT
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu doświadczonych specjalistów
  • Zgłoś tę pracę