Pracownik produkcji
Stip United Sp. z o.o.
Gdańsk, PL
‎13 godz. temu
source : FACHPRACA

Opis stanowiska

Firma STIP UNITED Sp. z o.o. zatrudni pracowników do produkcji wyrobów papierowych kartonowych tektur.

OPIS STANOWISKA :

o przygotowanie i ustawienie maszyn zgodnie ze specyfiką zleceń produkcyjnych

o obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

o kontrola zgodności wyprodukowanych wyrobów z wymaganiami określonymi w dokumentach produkcyjnych

Wymagania :

o doświadczenie przy obsłudze maszyny typu "Składarka- sklejarka"

o wykształcenie min. zawodowo (preferowane techniczne)

o znajomość zagadnień dotyczących oraz sklejających

o umiejętność pracy w zespole

Oferujemy : o umowę o pracę

o umowę o pracę

o atrakcyjną stawkę godzinową

o pracę w systemie zmianowy

Prześlij swoje Cv lub zadzwoń do nas :

e-mail : l.pielecka stipunited.com

tel. 602-434-394