Programista AWS
Grafton Recruitment
Towarowa 37, Poznań
4 d. temu
source : Solid.jobs

Czym będziesz się zajmować?

Dla naszego klienta, poszukujemy Programisty AWS . Jeśli chcesz się rozwinąć w dużej, międzynarodowej firmie to na pewno będzie to dla Ciebie dobry wybór.

Główne zadania :

  • Bycie częścią zwinnego zespołu programistycznego w grupie inżynierii produktu
  • Projektowanie i opracowanie kluczowych funkcji autorskiej aplikacji
  • Wprowadzanie nowych technologii i ulepszanie istniejącego kodu
  • Współpraca z innymi zespołami podczas warsztatów projektowych
  • Ownership za rozwój oparty na testach i efektywna praca z kontrolą jakości
  • Udoskonalanie praktyk i zasad projektowania
  • Wsparcie zespołów dostarczających aplikacje oraz wsparcie klientów
  • Kogo poszukujemy?

  • Wcześniejsze doświadczenie komercyjne na podobnej roli (około 2-4 lata)
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka lub pochodne)
  • Znajomość : Node.js / JavaScript / Typescript
  • Doświadczenie w pracy z :

  • AWS SDK, bezserwerowy model aplikacji AWS (SAM)
  • Skrypty AWS Cloudformation
  • AWS API Gateway, Cognito (zarządzanie identyfikacją / autoryzacja użytkowników), AWS Lambda, DynamoDB (NoSql, baza dokumentów), EventBridge (szyna zdarzeń), SQS (system kolejkowy), SNS (system powiadomień), S3 Object storage, CloudFront (CDN)
  • Czego wymagamy?

    2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

    Mile widziane :
  • Node.js
  • Języki :
  • Angielski
  • Angielski
  • Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 11000-21000 PLN miesięcznie
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna : Brak
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje
  • Pakiet relokacyjny
  • Kim jesteśmy?

    Grafton Recruitment is one of the largest recruitment companies in Europe. Since 2018 the company is owned by Gi Group, one of the world’s leading companies providing services for the development of the labour market.

    Together with Wyser, QiBit and TACK&TMI offers comprehensive HR & recruitment solutions. Joint forces of these five companies allow the group to advise during foreign investments, plan HR processes, recruit and train the personnel for even the largest organizations.