Instalator systemów bts Niemcy
AAP ENERGY GmbH
Szczecin, Zachodniopomorskie
7 d. temu
source : Lento.pl

O firmie : Firma AAP Energy GmbH budową sieci telefonii komórkowej zajmuje się od 06.2010. Nasza firma zajmuje budową nowych oraz przebudową istniejących stacji bazowych dla operatorów oferujących usługi na terenie Niemiec.

W zakres naszych kompetencji wchodzi : instalacja i wizowanie anten sektorowych systemów telefonii komórkowej budowa torów radiowych z uwzględnieniem wzmacniaczy sygnałowych ( tma, mha) i kombinerów instalacja okablowania typu dc i multi dc instalacja okablowania światłowodowego w wersji single i multi lwl instalacja i integracja urządzeń marki Nokia i Huawei instalacja siłowni dc montaż i wizowanie radiolinii prace związane z demontażem anten, wszelkiego rodzaju okablowania i urządzeń aktywnych ( w tym siłowni i szaf z urządzeniami transmisyjnymi) wymagane uprawnienia : praca dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą badania lekarskie g41-

badania lekarskie pod kątem pracy na wysokościach szkolenie bhp ( vca mile widziane) uprawnienia do pracy na wysokościach (praca na wieżach, masztach antenowych i dachach budynków) szkolenie z zakresu ratownictwa na wysokościach zus a1 szkolenie z udzielania pierwszej pomocy prawo jazdy kat.

b SEP - mile widziany 2. wymagane umiejętności : umiejętność pracy w zespole umiejętność czytania planów konstrukcyjnych znajomość sprzętu firmy nokia znajomość sprzętu firmy huawei commissioning, integracja stacji (huawei i nokia) instalacja systemów antenowy umiejętność instalacji konektorów umiejętność instalacji kombinerów i wzmacniaczy instalacja okablowania światłowodowego instalacja okablowania dc instalacja okablowania typu feeder mile widziana wiedza na temat wizowania linków radioliniowych język angielski na poziomie średniozaawansowanym umiejętność pracy na wysokościach dokładność i estetyka wykonania instalacji praca z siłowniami prądu stałego pomiary azumutów anten sektorowych pomiary site master umiejętność ustawiania RET 3.

zapewniamy zakwaterowanie narzędzia i auto służbowe dla zespołu urządzenia pomiarowe 4. płatności praca na akord ( jeden tydzień jedna stacja) -

płatność w oparciu o wycenę zrobioną przez naszą firmę praca zmianowa 4 tygodnie na tydzień termin płatności 30 dni od wystawienia faktury -

możliwość wystawienia faktury tydzień po ukończeniu budowy stacji prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli : Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AAP Energy GmbH z siedzibą w Düsseldorfie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przedstawionych przeze mnie dokumentach, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zarówno obecnej, jak i organizowanej w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (tekst jedn. : Dz. U. z 2016 r. poz. 922.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do AAP Energy oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku