Pracownik sprzatający biura
ISS Facility Services Sp. z o.o.
Warszawa
5 d. temu
source : Praca

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Obowiązki :

  • Uzupełnianie środków higienicznych
  • Utrzymanie czystości powierzchni biurowych, kuchni, toalet
  • Wymagania :

  • Chęci i gotowości do pracy od zaraz
  • Oferujemy :

  • Pracę w godzinach 17.30-21.30 lub 18.00-22.00 od poniedziałku do piątku
  • Terminowe wypłaty
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Zgłoś tę pracę