ZATRUDNIMY KUCHARZA 20zł/h
Berta Food Service
Żywiec, Śląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Bistro Rynek 19 w Żywcu, w związku z dynamicznym rozwojem kuchni zatrudni KUCHARZA Miejsce pracy : Żywiec Wymagania - Wykształcenie gastronomiczne - Pasja i kreatywność, zaangażowanie - Chęć doskonalenia umiejętności - Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie na tym stanowisku.

 • Wysokie zdolności kulinarne i pomysłowość w dekorowaniu dań; - Bardzo dobra organizacja pracy; - udział w konkursach kulinarnych będzie dodatkowym atutem Firma oferuje - Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (obiekt powiększa się o dodatkowe sale oraz apartamenty) - Rozwój kulinarny poprzez aktywne uczestnictwo w projektach Akademii Kulinarnej - Pracę w rozwojowym, otwartym na nowe wyzwania zespole - Dobre wynagrodzenie Prosimy o dołączenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą z dn.
 • 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Aplikację prosimy wysyłać na adres e-mail : bistro()rynek19.pl. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku