Monter rusztowań Szwecja Polska
K-BRO
Brodnica, Kujawsko-pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Firma K-BRO zatrudni monterów rusztowań z uprawnieniami. Praca w Malmo lub Uddevalla w Szwecji oraz w Polsce. Wymagania : uprawnienia na montaż, demontaż rusztowań prawo jazdy kat.

B mile widziana znajomość języka angielskiego mile widziane szwedzkie uprawnienia montera rusztowań powyżej 9 m wys. Oferujemy : bezpłatne zakwaterowanie samochód służbowy z pracy i do pracy bezpłatne koszty podróży do i z Polski atrakcyjne wynagrodzenie Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail podany w ogłoszeniu lub poprzez formularz kontaktowy.

Plik z CV musi mieć nazwę wg wzorca CV Imię Nazwisko np. CV Jan Kowalski Pliki z inną nazwą nie będą brały udziału w rekrutacji.

Prosimy w pierwszej kolejności wysłać CV. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez K-BRO z siedzibą w Brodnicy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662) . Informujemy, że Administratorem danych jest K-BRO z siedzibą w Brodnicy.

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku