Billing Specialist with English
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Warszawa
4 d. temu
source : infoPraca

1-7-61240

Dla naszego Klienta, renomowanej, międzynarodowej firmy poszukujemy osoby na stanowisko :

Obowiązki :

  • zapewnienie wsparcia administracyjnego wewnętrznym jednostkom firmy
  • wystawianie faktur i kontrola procesu fakturowania
  • billling
  • sprawdzanie poprawności kodów podatkowych
  • wprowadzanie, monitorowanie i wysyłanie faktur otrzymanych od Klientów
  • sprawdzanie poprawności danych
  • ścisła współpraca z działem finansowym
  • przygotowywanie sprawozdań z księgowanych dokumentów
  • Wymagania :

  • biegła znajomość języka angielskiego - min. C1
  • minimum rod doświadczenia w billingu lub fakturowaniu
  • otwartość na pracę z dokumentami
  • dokładność i precyzja
  • Korzyści :

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w ścisłym centrum Warszawy
  • Zgłoś tę pracę