Poszukuje osób do Marketingu od zaraz.
MY.W
Lublin, Lubelskie
‎6 godz. temu
source : Lento.pl

FIRMA MA UGRUNTOWANĄ POZYCJĘ JEST JUŻ 15 lat na rynku. Poszukuje osób które rozpoczną z nami współpracę przy nowym Projekcie,firma wprowadza nowe technologie.

Praca polega na wdrażaniu gotowego systemu który juz działa i jest w obiegu. Jesteśmy gotowi kompleksowo przeszkolic wybrane osoby i sprawnie wydrążyć je do naszego Młodego zespołu.

Jeśli chcesz rozpocząć z nami współpracę Aplikuj.!!!! ZADANIA W NASZEJ FIRMIE - Tworzenie nowych strategii Marketingu -Organizacja spotkani i Eventow -kontakt z klientem -współpraca w młodym zespole -Dbanie o wizerunek firmy Wymagania -Gotowość do podjęcia współpracy -Pomysłowość -kreatywność w działaniu - możliwość uczestnictwa w wyjazdach służbowych po całej Polsce i za granicą.

 • Dostępność mini. 4 dni w tygodniu. My ze swojej strony gwarantujemy. - Szkolenia, które przygotują Cię do powierzonych obowiązków.
 • Poznawanie Cię z Ciekawymi Kampaniami i Osobistosciami.
 • Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku