Pracownik działu maszyn
EXALUS TR7 Sp. z o.o. Sp. k.
Gołuchów, Wielkopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Firma Exalus TR7 sp. z o.o. sp.k. poszukuje kandydatów na stanowisko : Pracownik działu maszyn Miejsce zatrudnienia : Kuchary, pleszewski, Wielkopolskie Zakres obowiązków : - Obsługa maszyn, - Kontrola jakości produkowanych wyrobów, - Realizacja planów produkcyjnych, - Możliwość przyuczenia, - Praca w systemie zmianowym.

Wymagania : - Chęć do nauki i pracy na produkcji, - Gotowość do nawiązania dłuższej współpracy, - Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn.

Oferujemy : - Możliwość przyuczenia, - Umowę o pracę na konkurencyjnych warunkach w prężnie rozwijającej się firmie, - Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, - Dofinansowanie do karty Multisport, - Udział na preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV. Informujemy, że zastrzegamy prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.

1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku