Regular/Senior PHP Developer
TeamQuest Sp. z o.o.
Gdynia, Polska
1 d. temu
source : Jobs.pl

Do firmy która ma swój własny product- platformę do przelewów międzynarodowych szukam osobę na stanowisko :

Wymagania :

minimum 3 lat doświadczenia komercyjnego w PHP

bardzo dobrej znajomości PHP (OOP) w wersji 7.3

bardzo dobrej znajomości frameworków PHP (najlepiej Symfony)

dobrej znajomości SQL

doświadczenia w tworzeniu oprogramowania z wykorzystaniem TDD

znajomości narzędzi :

  • PHPUnit lub PHPspec
  • znajomości języka angielskiego

    Dodatkowe atuty : znajimość :

    znajimość :
  • javascript
  • Oferujemy :

    elastyczne godziny pracy (start między 7.00 - 9.00)

    dodatkowe 150 zł co miesiąc do wykorzystania na platformie Multikafeteria.

    pakiet medyczny i ubezpieczenie

    świeże owoce

    budżet na szkolenia i kursy

    Obowiązki :

    wdrażać nowe funkcjonalności, optymalizować, utrzymywać i rozwijać istniejące aplikacje i produkty w podziale na : 80% rozwój, 20% utrzymanie

    tworzyć i rozwijać nasze systemy, aplikacje i produkty z wykorzystaniem wzorców takich jak CQRS, Event Sourcing

    pracować nad rozwojem API (dla aplikacji mobilnych, webowej i partnerów zewnętrznych)

    wspólnie z całym zespołem będziesz uczestniczyć w rozwoju architektury systemów informatycznych

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych