Automatyk/Elektryk
Jarbetal
Olsztynek, Warmińsko-mazurskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Firma produkcyjna poszukuje -Automatyka ze znajomością elektroniki Opis stanowiska : Utrzymanie w sprawności urządzeń produkcyjnych w zakresie systemów automatyki i sterowania Programowanie i dostosowywanie oprogramowania sterującego urządzeniami produkcyjnymi do wymaganych parametrów Bieżący serwis, usuwanie awarii i przeglądy prewencyjne urządzeń automatyki i sterowania Wymagania : Wykształcenie wyższe techniczne (automatyk lub elektronik) Doświadczenie zawodowe min.

5lat Znajomość sterowników, zasad serwisowania układów automatyki i sterowania Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego oraz uprawnienia SEP do 1 kV Oferujemy : Pracę w stabilnej firmie Atrakcyjne wynagrodzenie Praca Pruszków Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.

29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku