Praca dla Psychologa/Psychoterapeuty
Apeiron
Szczecin, Zachodniopomorskie
9 d. temu
source : Lento.pl

Gabinet Apeiron Robert Butryn poszukuje psychoterapeutów do współpracy. Oferuje : współpraca w oparciu o umowę współpracy, zlecenia.

współpracę w zespole, nowo urządzony gabinet mieszczący się w lokalu na parterze w centrum miasta, pracę w zespole ukierunkowanym na efektywną i profesjonalną pomoc pacjentom, obsługę administracyjną recepcje oraz promocję, Wymagania bezwzględne : minimum 5-

letnie doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej, przynależność do towarzystwa, ukończony lub w trakcie 4 letniego kursu psychoterapeutycznego, zaawansowanie w terapii własnej, praca pod stałą superwizją wysoka rozwinięta odpowiedzialność i praca zgodnie z zasadami etyki psychoterapeuty, Prosimy o kontakt tylko i wyłącznie osób spełniających powyższe kryteria.

Rozpoczęcie współpracy planowane jest na pazdziernik / listopad 2018 CV oraz LM proszę kierować na adres : W dokumentach prosimy umieścić : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922) z późń zm.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku