Handlowiec
Business Bridge Group Sp. z o.o.
Wrocław
6 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Opis stanowiska

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku :

aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz opieka nad dotychczasowymi,

sprzedaż produktów oraz rozwiązań systemowych dla firm,

bieżąca obsługa oraz analiza potrzeb Klienta (Customer Experience),

kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku,

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli :

posiadasz min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

masz min. średnie wykształcenie,

jesteś osobą komunikatywną oraz zorientowaną na sprzedaż (komunikacja w języku angielskim będzie dodatkowym atutem),

obsługa MS Office nie sprawia Ci większych problemów,

cechują Cię : rzetelność, zaangażowanie, dobra organizacja oraz otwartość,

posiadasz prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje :

stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę oraz prowizje sprzedażowe,

narzędzia służbowe tj. : samochód, laptop, telefon oraz grupowe ubezpieczenie na życie,

pracę w miłej atmosferze w gronie profesjonalistów,

pakiet profesjonalnych szkoleń i możliwości rozwoju.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem linku aplikacyjnego :

Kontakt :

Business Bridge Group

tel. : 71 788 05 88