Przedstawiciel Handlowy Ds. Fotowoltaiki
Suntrio sp. z o.o.
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Czego oczekujemy? -Pozytywnego podejścia do życia i umiejętności poszukiwania Klientów -Gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej lub jej posiadanie -Posiadania prawa jazdy i własnego samochodu -Bardzo dobrej organizacji czasu pracy -Nastawienia na sukces w realizacji założonych celów -Zaangażowania w podjęte działania sprzedażowe -Znajomości branży OZE, szczególnie fotowoltaiki, lub gotowość do zdobycia wiedzy w tym obszarze Co oferujemy?

 • Wynagrodzenie podstawowe + bardzo dobra prowizja miesięczna uzależniona od ilości sprzedanych instalacji PV -Możliwość rozwoju poprzez szkolenia oraz awans na stanowisku pracy (Koordynator Zespołu Handlowców) -Pracę w przyjemnej atmosferze pasjonatów OZE -Stabilną współpracę Dodatkowe informacje : W razie zainteresowania ofertą pracy prześlij nam swoje CV na adres mailowy : lub kontaktuj się telefonicznie pod numerem telefonu : 698 200 139
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku