Kierownik Operacyjny (sprzedaż internetowa)
Adore HR
Warszawa
1 d. temu

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie 3 działami (sklep internetowy, dział zakupów oraz magazyn)
  • Współpraca z działem marketingu, sklepami stacjonarnymi, administracją, redakcją i marketingiem
  • Przeprowadzanie analiz handlowych
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu sprzedażowego
  • Zarządzanie, motywowanie, organizacja pracy podległego zespołu (8 osób)
  • Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i w prowadzeniu sklepu internetowego
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Wiedza z zakresu sprzedaży, marketingu
  • Nastawienie prosprzedażowe
  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania relacji
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na pełen etat
  • Praca w dynamicznym zespole profesjonalistów
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych