Pomocnik w drukarni na 3 zmiany
L.M. Group Poland Sp. z o.o.
Szamotuły, PL
‎2 godz. temu
source : FACHPRACA

Dla naszego klienta lidera w branży drukarskiej z siedzibą w Mrowinie koło Poznania poszukujemy osób do pracy na produkcji.

Numer referencyjny : SAFR

Miejsce pracy : Szamotuły

Zakres obowiązków :

  • praca na linii produkcyjnej w drukarni
  • dbanie o wysoką jakość wyprodukowanych produktów
  • wykonywanie prostych zadań produkcyjnych
  • prace manualne
  • pakowanie gotowych elementów
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ
  • Od kandydatów oczekujemy :

  • dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6)
  • chęci do pracy i rozwoju
  • zdolności manualnych
  • sumienności i dokładności
  • wykształcenie nie jest wymagane
  • Oferujemy :

  • bezpłatny dojazd pracowników z i do Poznania - pętla Ogrody
  • zatrudnienie od zaraz
  • wolne weekendy!
  • szkolenie wprowadzające
  • pracę w nowoczesnej drukarni
  • okazję do zdobycia doświadczenia w branży
  • Aplikuj