Magazynier -załadunek, rozładunek, komisjonowanie, praca fiz
People and work
Słubice, Lubuskie
2 d. temu
source : Lento.pl

PRACA OD ZARAZ DLA MĘŻCZYZN NA 1 ZMIANĘ Magazynier -załadunek, rozładunek, komisjonowanie, praca fizyczna Opis stanowiska : - przygotowywanie i wydawanie towarów z magazynu na podstawie odpowiednich dokumentów, - kompletowania towaru zgodnie z zamówieniem, - sprawdzanie zgodności ilościowej i asortymentowej z dokumentacją dostaw, - ręczny rozładunek i załadunek towaru, - utrzymanie czystości i porządku w magazynie, - przestrzeganie zasad BHP.

Oferujemy : -pracę na 1 zmianę ( od 6 : 00 do 14 : 00) - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (praca stacjonarna na magazynie), - dogodne warunki wynagrodzenia.

wynagrodzenie pracownika - brutto 18 zł br / godzinę -soboty 100% - nadgodziny 50% Wymagania : - uczciwość i kultura osobista, - samodzielność w działaniu, - sumienność, dokładność i odpowiedzialność, - doskonałe umiejętności organizacyjne, -pracowitość Poproszę o CV na Kontakt +48 500 496799

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku