Monter Izolacji Przemysłowej/Warsztatowiec-Praca w Norwegii
B3Tech Industrial Services Sp. z o.o. Sp.k.
Kraków, Małopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

B3Tech Industrial Services Sp. z o.o. Sp.k. jest firmą świadczącą usługi w zakresie : montażu izolacji z wełny mineralnej i materiałów syntetycznych oraz PUR -

zimno, -ciepło i dźwięko-chronnej, prefabrykacji i montażu blaszanych osłon izolacji, montażu kanałów wentylacyjnych (HVAC), produkcji i montażu materacy izolacyjnych.

Poszukujemy monterów / warsztatowców do pracy w Norwegii (Oslo i okolice) przy izolacjach na obiektach przemysłowych i obiektach użyteczności publicznej.

Wymagania : doświadczenie w pracy min. 5 lat, potwierdzona rejestracja w Urzędzie norweskim po 04.2015, znajomość języka angielskiego / niemieckiego (mile widziana), umiejętność pracy w zespole, umiejętność samodzielnej organizacji pracy przy zleconych zadaniach, sumienność, uczciwość i odporność na stres i warunki pogodowe, dobre umiejętności techniczne, fachowość i efektywność pracy przy powierzonych zadaniach.

Oferujemy : zatrudnienie na warunkach norweskich, zakwaterowanie i transport, niezbędną odzież roboczą oraz narzędzia do wykonywania pracy, możliwość rozwoju zawodowego.

Proszę o wysłanie CV wraz z nr telefonu.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku