SAP SD Consultant
Michael Page
Tychy
5 d. temu
source : infoPraca

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrożenie obszaru OtC w środowisku SAP S4 Hana.

Informacje o kliencie

Wiodący producent mechanicznych i elektronicznych systemów zamykania oraz systemów autoryzacji i dostępu do samochodów dla globalnego przemysłu motoryzacyjnego.

Opis stanowiska

  • Wdrożenie i dalszy rozwój procesów logistycznych, z naciskiem na SAP S4 / Hana dla obszaru Order to Cash and Logistic Execution (SD, w tym EDI)
  • Tworzenie i opis docelowego procesu w Business Blue Print
  • Konfiguracja aplikacji we współpracy z działami logistyki - zbieranie wymagań, analiza problemów, tworzenie specyfikacji
  • Wsparcie dostawcy usług wdrożeniowych SAP we wdrożeniach systemu w zakładach Huf (początkowo dla zakładu w USA, Meksyku i Polsce)
  • Wsparcie aktualizacji systemu, testowanie z zewnętrznymi dostawcami
  • Profil kandydata

  • Wykształcenie o profilu inżynieryjnym lub logistycznym
  • 3-5 letnie doświadczenie jako SAP Senior Key User lub SAP Consultant w obszarze SAP SD
  • Doświadczenie w odwzorowaniu procesów klienta, przetwarzaniu zamówień sprzedaży
  • Doświadczenie zawodowe w logistyce dostaw i przepływie materiałów (w tym zarządzaniu opakowaniami)
  • Kompleksowe rozumienie procesów order-to-cash w branży Automotive (SD w tym EWM i EDI)
  • Bardzo dobra znajomość produktów Microsoft Office 365
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca komunikację z innymi zakładami grupy
  • Gotowość do podróży służbowych (nieprzekraczających kilku tygodni w ciągu roku)
  • Oferujemy

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość pracy zdalnej 2 / 3
  • Zgłoś tę pracę