SPAWACZ MAG 13€/godz.+ DIETA 8€ netto/godz. NIEMCY
Rekrutacja-Kozow
Bydgoszcz, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

PRACA - SPAWACZE MAG - NIEMCY - NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ. Niemiecki Pracodawca poszukuje Spawaczy MAG na Projekty do Niemiec.

PRACODAWCA : Niemiecka Agencja Pracy . Zatrudnienie na Niemiecka Umowe o Prace. Zatrudnienie od 02.10.2020 , 11.11.2020 i w kolejnych tygodniach.

STANOWISKO PRACY : WARSZTATY SLUSARSKIE HALE PRODUKCYJNE, BUDOWY. STAWKA : 13,00 EUR brutto / godz. + DIETA 8,00 EUR netto / godz.

Zakwaterowanie organizuje Pracodawca. PRACOWNIK opłaca Kwaterę. Pracownik otrzymuje zwrot kosztów Paliwa z Polski do Niemiec.

Koszty Paliwa za kazde 100 km otrzymuje stawke godzinowa brutto liczac od adresu zameldowania w Polsce do miejsca pracy oraz przy zmianie z budowy do budowy.

Za zakupione nowe Ubrania Robocze + Buty Robocze Pracownik otrzymuje Zwrot Kosztów Zakupów. WYMAGANIA REKRUTACYJNE : doswiadczenie i umiejetności w spawaniu MAG.

znajomosc jez. niemieckiego komunikatywnie w rozmowie. auto do wyjazdu nie jest wymagane , zawod branzowy nie jest wymagany.

Wazne Certyfikaty MAG zwiekszaja szanse na Zatrudnienie. Koszty Dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku