Sprzedawca w sklepie spożywczym LUBI
LUBI
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
5 d. temu
source : Lento.pl

W związku z rozwojem sieci, sklepy spożywcze LUBI zatrudnią doświadczonych sprzedawców. Zapewniamy : Stałą pracę u stabilnego lokalnego pracodawcy Zarobki najwyższe w Olsztynie! Pensję stałą plus premię.

W miarę możliwości elastyczny grafik, jako formę wsparcia dla rodziców Zgraną ekipę oraz miłą atmosferę pracy Rabaty w wielu olsztyńskich firmach, dostępne tylko dla pracowników sieci LUBI Szkolenia zawodowe.

Kandydat powinien posiadać : Doświadczenie w pracy z kasą fiskalną Aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną Dyspozycyjność do pracy na dwie zmiany 6-

14 i 14-22 Zadania na stanowisku pracy : Praca z kasą fiskalną Życzliwa obsługa klienta Przyjmowanie dostaw towaru Sprawdzanie cen i dat ważności produktów Wykładanie towaru na półkach sklepowych Dbanie o czystość i porządek Poszukujemy również sprzedawcy na Dział Mięsny na jednym z naszych sklepów, mile widziane doświadczenie gastronomiczne lub handlowe.

Kontakt z działem rekrutacji pod nr.tel. 535 - pokaż numer telefonu - w godz. 7-15 C.V wraz z klauzulą : " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922)." W sklepach LUBI, naszą siłą są stali, etatowi pracownicy.

Doceniamy uczciwość, pracowitość oraz doświadczenie.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku