Pakowacz/ka,2 zmiany, praca od zaraz, kompletacja zamówień
Randstad Polska
Stryków, Polska
‎15 godz. temu

Szukasz lekkiej i przyjemnej pracy na 2 zmiany od zaraz?

Masz dobry wzrok i choć w podstawowym stopniu potrafisz obsługiwać komputer?

Interesuję cię praca chodząco-siedząca?

Jeżeli tak to nie zwlekaj wyślij cv

Gwarantujemy dojazd pracowniczny na terenie : Koluszek,Brzezin oraz Zgierza.

Rodzaj pracy : pakowanie ubrań na magazynie

Możesz aplikować przez sms - wyślij PAKOWANIE na nr 693 744 344

Miejsce pracy : STRYKÓW

oferujemy

  • stawkę 3400 zł / brutto+premie(frekewencyjna,wydajnościowa oraz specjalna do 1000 zł)
  • pracę na 2 zmiany w godzinach : 6-14, 14-22 od poniedziałku do piątku
  • możliwość pracy w soboty(dyspozycyjność 1 weekend w miesiącu)
  • umowa o pracę- pierwsza na okres 3 miesięcy
  • bezpłatny dojazd pracowniczy
  • zatrudnienie od zaraz
  • zadania

  • praca ze skanerem oraz etykietowanie odzieży
  • przepakowanie oraz pakowanie spersonalizowanych przesyłek (odzieży oraz akcesoriów)
  • kompletacja zamówień
  • umiejscowanie zamówienia na danym regale
  • udział w inwentaryzacjach na teranie magazynu
  • oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy na 2 zmiany
  • podstawowej umiejętności obsługi komputera
  • chęci do pracy, zaangażowania,skurpluratności oraz dokładności
  • motywacja do pracy oraz otwartość na dojazdy
  • zdolności manualnych oraz utrzymywania estetyki pracy
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47