specjalista ds. rozwoju nowych produktów
Randstad Polska
Świnoujście, Polska
‎14 godz. temu

Masz ukończone studia w zakresie technologii żywności? Jesteś osobą kreatywną, potrafisz modyfikować produkty spożywcze oraz nadzorować związane z tym procesy?

Mamy dla Ciebie świetną mozliwość rozwoju!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazne środowisko
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie edukacji i szkoleń
  • pracę w międzynarodowym zespole
  • spotkania integracyjne
  • bonusy świąteczne
  • zadania

  • kontrola procesu produkcji zgodnego z recepturami i specyfikacjami oraz eliminacja odchyleń w tym zakresie
  • oznakowanie produktu w zgodzie z prawem i polityką firmy
  • prowadzenie dokumentacji niezbędnej dla klientów w celu jej jak najszybszego dostarczenia do klienta
  • nadzorowanie procesów w zakresie rozwoju nowych produktów
  • proponowanie sugestii i modyfikacji produktów zgodnie z możliwościami produkcyjnymi i strategią firmy
  • usprawnienie obsługi klienta w zakresie warunków produktowych
  • nadzór nad procesami technologicznymi w fabryce
  • nadzór nad treścią oznakowań produktów i ich zgodnością z prawem
  • opracowywanie nowych produktów
  • oczekujemy

  • wykształcenia w zakresie technologii żywności (magister lub inżynier)
  • dobrej znajomość języka angielskiego umożliwiającej swobodna komunikację
  • znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel, Word, Power Point
  • dokładności, regularności i dobrej organizacji pracy
  • dobrych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych
  • przyjaznego charakteru w pracy
  • kompleksowej wiedzy biznesowej
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47