Front End Developer
NBC sp. z o.o.
Katowice, Śląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

O NAS W NBC tworzymy oprogramowania i ciągle szukamy innowacyjnych rozwiązań. Pomagamy klientom z branży finansów, bankowości, mediów i nowych technologii poprzez m.

in. rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania czy też rozwój systemów. Chcesz dołączyć do Zespołu, w którym będziesz miał wpływ na to, co tworzysz?

Stawiasz na rozwój osobisty i cenisz odpowiedni feedback w pracy? Jeśli marzysz o pracy w miejscu, w którym każdy dzieli się wiedzą, to NBC czeka właśnie na Ciebie! Cieszymy się, że tu trafiłeś! Aplikuj! Nic nie tracisz, a wiele możesz zyskać : ) Dołącz do katowickiego teamu jako : Frontend Developer - Middle, Senior Kogo szukamy?

Obecnie do kilku projektów poszukujemy Front End Developerów z minimum rocznym doświadczeniem do projektów z różnych branż.

Projekty są zróżnicowane technologicznie, można je dopasować pod względem oczekiwań specjalisty. Szukamy osób z doświadczeniem na poziomie middle lub senior.

Mile widziane także osoby, które chciałyby się rozwijać w kierunku full stack. Nowe projekty, rozwojowe, z najnowszymi technologiami.

W różnych obszarach, dotyczące architektury, wewnętrznego produktu, budowania chatbotów, kolejkowania. Niektóre z technologii używane w projektach : JavaScript, TypeScript, HTML5, CSS3, Angular 8 lub React.

Istnieje elastyczność w doborze narzędzi, technologii. CO MOŻESZ ZYSKAĆ? - proces rekrutacji - 100% zdalnie, - karta MultiSport - żeby zawsze być w formie, - opieka medyczna - żeby móc zadbać o zdrowie swoje i bliskich, - dostęp do platformy e-learningowej - żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse), - bonus relokacyjny, jeśli potrzebujesz, - program poleceń, - program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup’ach i konferencjach), - imprezy integracyjne i charytatywne.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku