Magister Farmacji
Apteka Dr.Max
Wrocław, dolnośląskie, Polska
4 d. temu
source : Praca

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju należąca do międzynarodowego holdingu Dr.Max lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji.

Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą ale nie byłoby to możliwe gdyby nie nasi pracownicy - najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamy potencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy magistra apteki na etat oraz na dodatkowe godziny do apteki Dr. Max.

Zakres obowiązków :

  • sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept
  • zamawianie, prawidłowe przyjmowanie dostawy i potwierdzanie jej zgodności z zamówieniem
  • monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym
  • przestrzeganie standardów firmy Dr. Max
  • Oczekujemy :

  • wykształcenia farmaceutycznego
  • umiejętności pracy w zespole
  • wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych
  • dużego zaangażowania w kontakty międzyludzkie
  • otwartości, profesjonalizmu
  • mile widziana znajomość programu KAMSOFT
  • Oferujemy :

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane systemem premiowym
  • możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji;
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, opiekę medyczną i kartę MULTISPORT PLUS
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych