Python Developer
Polcode Sp. z o.o.
Kraków, PL
1 d. temu
source : Bulldogjob

Wymagane na tym stanowisku : Python - Bardzo dobrzeReact - DobrzeDjango - Bardzo dobrzePostgreSQL - DobrzeAWS - DobrzeVanillaJS - DobrzeServerless - DobrzeInne Wymagania : Poziom doświadczenia : MidJęzyk angielski minimum na poziomie B2Projekt, w którym możesz pracować : Będziesz odpowiadać za : Tworzenie od zera oraz rozwijanie istniejących aplikacji opartych o Python - zgodnie z najlepszymi standardami.

Dbanie o wysoką jakość kodu. Proponowanie rozwiązań pozwalających na optymalne przetwarzanie dużej ilości danych. Współpracę z pozostałymi członkami zespołu Polcode (devops, frontend, testerzy, PM).

Współpracę z klientami z całego świata. Estymację czasochłonności zadań programistycznych. Rozwiązywanie codziennych wyzwań w projektach oraz dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniami z zespołem.

Pracuj zdalnie z dowolnego miejsca na świecie lub w jednym z naszych biur w Warszawie, Krakowie, Łodzi czy Białymstoku.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku