Hydraulik/instalator/monter rur Holandia, od 2510e - Apeldoorn, Holandia
Fareon - Z Nederland B.V.
Szczecin, Poland
‎15 godz. temu
source : europa.jobs

Hydraulik / instalator / monter rur Holandia, od 2510 EUR netto miesięcznie, mieszkanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę Fareon-Z Nederland B.

V. Miejsce pracy : Holandia Rodzaj zatrudnienia : pełen etat / full time Wynagrodzenie (netto) : od 2510 euro netto / m-c, 19-22 euro / godz.

dla ZZP Opis stanowiska, prawa i obowiązki Oferujemy długoterminową pracę dla hydraulików w Holandii, w styczniu kontynuujemy sześć projektów przy budynkach mieszkalnych i wielofunkcyjnych.

Projekty będą realizowane w różnych lokalizacjach. Praca z różnymi materiałami od podstaw (pierwszej instalacj - ścieki i woda) do prac wykończeniowych w łazienkach i kuchniach (instalacja prysznicowa, grzejniki, kuchnie itp.

Wymagamy doświadczenia w branży, precyzji, certyfikatu VCA i języka angielskiego na poziomie B1 lub wyższym.Oferujemy : Praca na umowę holenderską : - dodatek wakacyjny około 110 EUR miesięcznie, - możliwy dodatek do ubezpieczenia zdrowotnego (zorgtoeslag) ok.

70 EUR miesięcznie, - łącznie około 2510 2600 EUR netto miesięcznie za przepracowane podstawowe 40 godzin - zjazdy do Polski w porozumieniu z firmą, zwykle co 5 tygodni, - zakwaterowanie zapewnione i opłacone, - ubezpieczenie zdrowotne, - opłacone składki chorobowe, społeczne, emerytalne, - możliwość otrzymywania dodatków (np.

dodatków na dzieci) - osoba kontaktowa i pomoc w Holandii. Wymagania : - Jezyk angielski lub niemiecki lub holenderski na poziomie B1 (podstawowy+ / sredniozaawansowany) - prawo jazdy kategorii B oraz wlasny samochód (z możliwością zabierania do pracy jeszcze jednej osoby) - 2 lata doświadczenia - certyfikat VCA

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku