MONTER RUROCIĄGÓW
Kronos GmbH
Krakow, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

Firma niemiecka KRONOS GmbHPoszukuje monterów rurociągów( Vorrichter ) do pracy na terenie Niemiec Opis stanowiska : - Przygotowanie elementów do rurociągów, prefabrykacja - Wyginanie odcinków rur, demontaż, montaże Kołnierzy-flansz, - Praca od180 do 240 godzin miesięcznie, - Możliwa praca na wysokości i w maskachWymagania : - aktualne CV,- wykaz aktualnych certyfikatów,- osoby z doświadczeniem zawodowym mi.

1 rok na rafineriach, zakładach przemysłowych oraz chemicznych, - język niemiecki od poziomu A2- mile widziane SCC / VCA, kolnierze, badania lekarskie, - znajomość rysunku izometrycznego- osoby bez własnej działalności oraz GewerbyOferujemy : - od 15 € netto ( w zależności od kwalifikacji oraz poziomu języka)- umowa na czas nieokreślony ( wraz z pełnym ubezpieczeniem) - brak zeit konta - urlop elastyczny dla każdego - Zaliczki 1000 euro po przepracowanych 2 tygodniach pracy - wyplata do 20 dnia każdego miesiąca na konto walutowe.

 • zakwaterowanie bezpłatne - nocleg od 1 do 25 km od miejsca pracy - pokoje 1 lub 2 osobowe wraz z kuchnią, łazienką i dostępem do Wifi.
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku