Marketing & Content Manager
Codemachine
Wrocław, PL
5 d. temu
source : RocketJobs

Opis stanowiska : Na tym stanowisku niezbędna jest znajomość nowoczesnych narzędzi marketingu online i umiejętność ich wykorzystania zgodnie ze strategią marketingową, którą będziesz współtworzyć.

Będziesz bezpośrednio współpracować z Business Development Managerem, UX Designerem oraz Graphic Designerem. Poszukujemy osoby o profesjonalnym podejściu do nowoczesnego marketingu, utalentowanego specjalisty, który radzi sobie w dynamicznym otoczeniu, ma pozytywną postawę, potrafi i lubi współpracować w zespole. Czym będziesz się zajmować?

  • przygotowanie strategii marketingowej,
  • budowa i zarządzanie treściami na stronie www, profilach w mediach społecznościowych oraz blogu firmowym,
  • odpowiedzialność za kampanie PPC (promocja contentu oraz usług),
  • nadzór nad jakością contentu kierowanego na rynki zagraniczne,
  • obsługa systemów reklamowych,
  • generowanie leadów,
  • optymalizacja kampanii marketingowej na podstawie pomiaru efektów.
  • Oczekujemy od Ciebie :

  • bardzo dobrej znajomości narzędzi do social marketingu (m.in. LinkedIn, Clutch),
  • wiedzy i doświadczenia w zakresie SEO / SEM,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. C1,
  • kreatywności,
  • wysokich umiejętności interpersonalnych,
  • motywacji i konsekwencji w działaniu,
  • bardzo dobrej organizacji pracy.
  • Idealnie jeżeli :

  • posiadasz doświadczenie z zakresu prowadzenia kampanii marketingowych dla software house,
  • współpracujesz z doświadczonymi copywriterami, tworzącymi content w języku angielskim.
  • Wynagrodzenie : 8 do 16 k netto na fakturze (uzależnione od wyników w generowaniu leadów) Ponadto oferujemy :

  • elastyczne godziny pracy (dopuszczamy możliwość pracy zdalnej),
  • prywatną opiekę medyczną,
  • polisę na życie / NNW,
  • niekorporacyjną atmosferę.
  • Kim jesteśmy? Jesteśmy software housem z Wrocławia, specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań z dziedzin telematyki, Big Data oraz fintech.

    Nasi klienci mogą urzeczywistniać swoje pomysły, a co najważniejsze osiągać przewagę rynkową, dzięki projektowanym i wdrażanym przez przez nas nowoczesnym rozwiązaniom.

    Nasz zespół tworzą doświadczeni menedżerowie i utalentowani programiści, dla których kodowanie jest pasją. Cenimy sobie współdziałanie, zaufanie i szczerość.

    Wiemy, że podstawą sukcesu są ludzie, dlatego ważne jest dla nas budowanie dobrej atmosfery w zespole. Dowiedz się więcej na naszej stronie : Codemachine Lokalizacja : Wrocław, Dąbie (za Ogrodem Zoologicznym) Szukamy osoby do zespołu, a nie agencji marketingowej.

    Chcesz nas sprawdzić? Aplikuj! Informujemy, że administratorem danych jest Codemachine sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul.

    Bolesława Biegasa 2 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. ...more