Inżynier - Kierownik budowy w zakresie instalacji elektrycznych
ARINEA Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie, Polska
4 d. temu
source : Praca

ARINEA to firma łącząca ludzi kochających wyzwania i ceniących ponad wszystko rodziną atmosferę w firmie. Firma zajmuje się projektowaniem i instalacją instalacji elektrycznych, stacji ładowania do samochodów elektrycznych, instalacjami PV oraz instalacją systemów zabezpieczenia technicznego.

Zakres obowiązków :

  • Tworzenie ofert
  • Tworzenie i nadzór nad harmonogramem budowy
  • Nadzorowanie prac montażowych
  • Rozliczanie prac montażowych
  • Rozliczanie budżetów budowy
  • Nadzór i rozliczanie zamówień materiałów oraz towarów
  • Współpraca z konstruktorami, prowadzącymi budowę, produkcją i działem zakupów
  • Organizacja i bezpośredni nadzór nad pracą podległych zespołów, w szczególności w zakresie : jakości, terminowości, wydajności i bezpieczeństwa realizowanych robót
  • Dobór firm podwykonawczych
  • Koordynowanie i nadzorowanie prac podległych pracowników i podwykonawców oraz raportowanie postępu ich prac
  • Kontrola terminowości, jakości oraz budżetu wykonywanych prac
  • Koordynacja procesu realizacji zadań zgodnie z wymogami kontraktu oraz dokumentacją
  • Koordynacja pracy podwykonawcy i zarządzanie grupą instalatorów
  • Nadzory nad montażem i uruchomieniem urządzeń
  • Udział w odbiorach inspektorskich
  • Tworzenie dokumentacji powykonawczej
  • Wykonywanie prac instalacyjnych
  • Doświadczenie w wykonywaniu instalacja elektrycznych SN, NN oraz niskoprądowych w budynkach oraz halach wielkopowierzchniowych
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji powykonawczej, instrukcji, procedur
  • Systematyczność i sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi programów Norma Pro, AutoCad, Pakietu Office (Word, Excel)
  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Zdolność do kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Solidność i zaangażowanie w pracy
  • Umiejętność kierowania i nadzorowania zespołu pracowników
  • Wykształcenie techniczne
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu i kosztorysowaniu instalacji elektrycznje, SSWiN, LAN, CCTV, DSO, SAP, KD (kontroli dostępu)
  • Mile widziane Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych (mile widziane również do projektowania bez ograniczeń)
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub własna działalność
  • Realizację wielu wyzwań
  • Realizacja nowych wyzwań w zakresie stacji ładowania, fotowoltaiki.
  • Nienormowany, zadaniowy czas pracy
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Samochód służbowy
  • Zgłoś tę pracę