Brygadzista
mainpartners
Komorniki, Polska
3 d. temu

Do naszego zespołu poszukujemy obecnie osoby na stanowisko : Brygadzista

Lokalizacja : Komorniki

Główne zadania na stanowisku :

  • Zapewnienie realizacji zleceń produkcyjnych oraz utrzymanie ich na odpowiednim, zdefiniowanym poziomie
  • Zapewnienie właściwej organizacji w podległym obszarze, wyznaczanie zadań pracownikom, dbanie o efektywne wykorzystywanie czasu pracy
  • Podejmowanie działań zapobiegawczych i korygujących
  • Zapewnienie przestrzegania standardów BHP w podległym obszarze
  • Motywowanie i rozwijanie zespołu pracowników
  • Współpraca z działem jakości oraz technologiem oraz z pozostałymi brygadzistami
  • Wymagania :

  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność podejmowania decyzji i ustalania priorytetów
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Oferujemy :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, prężnie się rozwijającej
  • ubezpieczenie na życie
  • świadczenia z ZFŚS
  • prywatną opiekę medyczną
  • Zgłoś tę pracę