Fizjoterapeuta oferta pracy, mieszkanie, Rostock
Job Agenten Anna Schimizek
Katowice, Śląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Fizjoterapeuto ! Twoja kariera zawodowa w Niemczech - blisko Rostock- WANTED !! Fizjoterapeuta zatrudnienie na pełny etat.

Wynagrodzenie od 2.200 - 2.500 Euro brutto Mieszkanie pracownicze za darmo (czynsz płaci pracodawca , opłaty prąd itd są po twojej stronie) Indywidualne godziny pracy Służbowy samochód Miesięczny bon na tankowanie Dodatkowa wypłata na święta i wakacje 100 % dotacja do kursów zawodowych Szkolenia wewnętrzne.

Czekamy na twoją aplikację, prześlij swoje aktualne CV, można w PL wersji językowej . Zasady Lento : Nie podawaj numeru telefonu, adresów stron internetowych i e-mail w tytule i opisie ogłoszenia więc prosimy o kontakt na specjalnie udostępniony polski numer telefonu , mile widziany SMS o treści Fizjo , oddzwonimy.

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU TAM WSZYSTKO O NAS I INNE NASZE OFERTY !! Zadzwoń na nasz polski numer telefonu lub wyślij SMS w treści fizjo oddzwonimy.

Rozmawiamy po polsku. Aktualne oferty oraz referencje na naszej stronie Internetowej i naszym profilu na Facebooku. Job Agenten Anna Schimizek Pfluggasse 6b 89312 Günzburg

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku