React Front-end Developer
Firma Inter Cars
Warszawa, PL
5 d. temu

Inter Cars SA jest polską firmą od lat będącą na pozycji lidera na rynku dystrybucji części do samochodów. Wciąż dynamicznie się rozwija, niezmiennie gwarantuje : stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia, regularne, terminowe wynagrodzenie, umożliwienie utrzymania balansu pomiędzy pracą zawodową a życiem osobistym, atrakcyjna oferta świadczeń socjalnych i dbałość o bezpieczeństwo pracowników.

To dzięki naszym pracownikom możemy cieszyć się wysoką pozycją w Europie. Wielu z nich pracuje od początku powstania firmy i bardzo często Inter Cars jest pierwszym i jedynym przez długie lata miejscem pracy.

Prowadzimy wiele projektów rozwojowych dla naszych pracowników.

Inter Cars został zwycięzcą konkursu! HR INNOVATOR 2016! Jury nagrodziło projekt Autostrada Rozwoju dla kadry zarządzającej i sił sprzedaży spółki.

W 2017 Inter Cars S.A. został wyróżniony przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami Certyfikatem HR Najwyższej Jakości

Zadania :

  • Tworzenie i optymalizacja kodu HTML, CSS, JS;
  • Współpraca z programistami i projektantami UX i UI;
  • Wycena czasochłonność projektów i zadań;
  • Szukanie i rekomendowanie najlepszych rozwiązań;
  • Tworzenie rozwiązań RWD, w oparciu o standardy W3C.
  • Wymagania :

  • Znajomość Javascript (ES6), SASS / LESS;
  • Znajomość ReactJS;
  • Doświadczenie w pracy z Twitter Bootstrap;
  • Doświadczenie w tworzeniu responsywnych stron;
  • Doświadczenie w pracy z REST API;
  • Znajomość narzędzi Webpack, Gulp lub Grunt;
  • Doświadczenie w pracy w systemie kontroli wersji (git)
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność pracy w dynamicznym zespole.
  • Mile widziane :

  • Doświadczenie w pracy przy systemach mikrousługowych;
  • Doświadczenie z Redux / Flux, NodeJS;
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych;
  • Umiejętności analityczne.
  • Oferujemy :

  • Przyjazne środowisko pracy o dużym potencjale rozwojowym;
  • Wsparcie doświadczonych kolegów z zespołu;
  • Narzędzia wspierające realizację własnych pomysłów;
  • Dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością wyboru formy zatrudnienia;
  • Miejsce pracy : Warszawa, ul. Giełdowa.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych