Kotlin (nice to have)
Angular (nice to have)
Node.js (nice to have)
Docker (nice to have)
Android (nice to have)
Swift (nice to have)
Cordova (nice to have)
Capacitor (master)
Co powiesz na dołączenie do zespołu najlepszych profesjonalistów i tworzenie na co dzień aplikacji związanych z tematyką AI?
3DLOOK szuka osoby na stanowisko Senior Mobile Developer (ze znajomością Ionic) do swojego zespołu. Masz okazję dołączyć do lidera w branży, tworzącego rozwiązania AI z zakresu body measurement .
3DLOOK to startup powstały w 2016 roku, który na co dzień zmienia branżę retail oferując opatentowane rozwiązania, które pozwalają na obniżenie % zwrotów od klientów docelowych do sklepów.
Jak? Tworząc rozwiązania z zakresu AI / ML, które pozwalają na zdalne skanowanie i analizę ciała, samodzielne zmierzenie oraz dokładniejsze dopasowanie rozmiaru odzieży, co wpływa na redukcję zwrotów towarów.
Model ten wykorzystują najbardziej znane firmy odzieżowe z USA (m.in. Tailored Brands, Dickies czy 1822 Denim, która w swoim portfolio ma ponad 400 znanych marek odzieżowych).
Już w pierwszym roku powstania zdobyli nagrodę LVMH Innovation oraz wygrali IEEE Retail Digital Transformation Grand Challenge.
Z kolei w 2020 zostali okrzykniętymi Pioneers of the New World . Ostatnio również otrzymali Serię A na poziomie 10 milionów USD, a już szykują się do zwycięstwa serii B.
W związku z dużym tempem rozwoju szukają osoby, która dołączy do ich zespołu w nowo powstającym HUBie technicznym w Warszawie.
Jako Senior Mobile Developer (Ionic) będziesz mieć możliwość pracować nad głównymi produktami 3DLOOK , korzystać z najlepszych dostępnych narzędzi i opracowywać niestandardowe rozwiązania dla naszych klientów.
Szukamy osoby, która :
Nice to haves : znajomość innych technologii mobilnych, takich jak : Cordova, Swift, Objective C, Java, Kotlin, Android Studio, XCode IDE oraz doświadczenie w testach E2E, technologiach web audio i video, znajomość Dockera, Angulara, React UseGesture, Node.
js / Next.js / NPM i Storybook.
Co możemy Ci zaoferować :
Zadania testowego (125 min), po wyniku wywiad techniczny. 3. Krótka rozmowa z CPO 3DLOOK .
Motto firmy brzmi tak : SEE IT, TRY IT, FIT IT, BUY IT LOVE IT!
A Ty teraz masz możliwość : COME IN, TALK TO, SHOW UP GET HIRED!
Jeżeli to coś dla Ciebie, to aplikuj - chętnie porozmawiamy! : )