Zatrudnię spedytora/kę Home Office stałe wynagrodzenie + prowizja
GRH Polska
Rzeszów
2 d. temu
source : recrute

Opis stanowiska

Nasz Klient, firma logistyczna poszukuje doświadczonych Spedytorów.

Spedytor Krajowy / Międzynarodowy

Miejsce pracy : Rzeszów - PRACA STACJONARNA

Opis stanowiska :

  • Organizacja transportów krajowych lub międzynarodowych (przyjmowanie i realizacja zleceń transportowych, aktywne poszukiwanie przewoźników zewnętrznych)
  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie z nimi dobrych relacji
  • Prowadzenie dokumentacji transportowej
  • Wymagania

    Niezbędne kwalifikacje i umiejętności :

  • Min. roczne doświadczenie w branży spedycyjnej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • W zamian otrzymasz :

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, składające się z podstawy + prowizji
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę od pn-pt w godzinach 8-16
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Miłą niekorporacyjną atmosferę w pracy
  • Niezbędne narzędzia do pracy : laptop, telefon
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych