Administrator kontraktów handlowych
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Wrocław, dolnośląskie
‎7 godz. temu
source : Gratka.pl

Oferta :

  • Praca od zaraz
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie produkcyjnej z sektora spożywczego o zasięgu globalnym i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość korzystania z benefitów takich jak : prywatna opieka medyczna, MultiSport na preferencyjnych warunkach finansowych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony z perspektywą zatrudnienia stałego
  • Wymagania :

  • Doświadczenie w pracy przy wprowadzaniu i weryfikacji danych - mile widziane
  • Znajomość Excela na poziomie zaawansowanym
  • Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość systemów ERP-w szczególności SAP
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Gotowość podjęcia zatrudnienia w firmie zlokalizowanej w Bielanach Wrocławskich - dojazd środkami komunikacji miejskiej bezpośrednio pod firm - możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Zadania :

  • Wdrożenie ujednoliconego nazewnictwa dla zamówień i wprowadzenie danych do informatycznego systemu wewnętrznego
  • Analiza kontraktów według wytycznych
  • Kontakt telefoniczny i mailowy ze sprzedawcami firmy w Polsce i całej Europie
  • Wprowadzanie danych z kontraktów do systemu
  • Przygotowywanie raportów w Excelu
  • Zgłoś tę pracę