Komisjonowanie artykułów spożywczych - Alkmaar, Holandia
Work Force Sp. z o.o. Opole
Kraków, Poland
2 d. temu
source : europa.jobs

Praca w firmie Vomar polega na kompletowaniu artykułów spożywczych takich jak : ciastka, kawa, produkty mleczne i wiele innych.

Główne atuty oferty : -TRANSPORT DO HOLANDII GRATIS! -BRAK STAWEK WIEKOWYCH -GWARANCJA GODZIN -WYSOKA STAWKA GODZINOWA 11.

07 brutto + dodatki zmianowe -PRACA CIĄGŁA Z MOŻLIWOŚCIĄ ZMIAN -DODATEK DO WYNAGRODZENIA ZORGTOESLAG 94.00 euro / miesięcznie -

PRACA W SPOKOJNEJ OKOLICYOferujemy : Dodatkowo oferujemy : Komfortowe zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych blisko pracy Dojazd do pracy samochodami slużbowymi Ubezpieczenie Holenderską umowę o pracę Opiekę polskojęzyczną koordynatorów w Holandii Możliwość wyjazdu dla par Pomoc przy założeniu BSN-

numeru SOFI Prawidłowe i terminowe wypłaty wynagrodzenia (tygodniówki) Asystowanie podczas wizyty u lekarza pierwszego kontaktu Rekompensaty do kosztów zakwaterowania Chcesz dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Work Force Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku