C#/.NET Developer ze znajomością Angular
TeamQuest Sp. z o.o.
Katowice, Polska
5 d. temu
source : Jobs.pl

Dla wiodącego europejskiego i światowego lidera w dziedzinie rozwoju, dostarczającego i wdrażającego innowacyjne, zaawansowane technologie informatyczne milionom klientów z sektora bankowego, szukamy osoby na stanowisko :

Wymagania :

  • doświadczenie na podobnym stanowisku ok. 2 lat
  • C#, .NET, Angular Framework, HTML5, CSS, JavaScript
  • MS SQL and SQL (T-SQL)
  • REST and / or SOAP API
  • Angielski- kommunikatywny
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie na UoP
  • Prywatną opiekę medyczną z pakietem rodzinnym
  • Kartę Multisport
  • Szkolenia zawodowe (wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Szkolenia językowe
  • Parking pod biurem wraz z parkingiem rowerowym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Obowiązki :

  • Praca przy projektach związanych z bankowością i płatnościami elektronicznymi
  • Badanie i naprawianie błędów znajdujących się w istniejących rozwiązaniach
  • Raportowanie postępów
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.